بالا
فیروز بهرام - خیابان میرزا قوام - خیابان چناران - پلاک ۳ - باغ تالار مجلل کسری

توضیحات

باغ تالار کسری یک از بهترین باغ تالارهای تهران در حوزه جنوب غرب تهران میباشد و دارای امکانات فراوانی از جمله طراحی لنداسکیپ، محیطی آرام و امن و با به کارگیری بهترین نیروهای ممکن در زمینه خدمت رسانی و آشپزهای متخصص و حرفه ای سعی در این دارد

بهترین شرایط را برای مهمانان فراهم نماید.

باغ تالار کسری با امکاناتی از قبیل پارکینگ اختصاصی، سفره عقد داخل باغ، سفره خانه سنتی، اتاق عقد مجزا، مه مصنوعی و سالن اختصاصی سرو شام عروس و داماد آماده پذیرایی از تمامی مهمانان مجموعه و تیم باغ تالار کسری با تمام وجود میباشد.

 

باغ تالار کسری

همانطور که بخش قبل گفته شد این باغ تالار یکی از بهترین تیم های خدمات را کنار خود جمع کرده تا بتواند به بهترین شکل ممکن از مهمانان پذیرایی کرده و آنان را در طول تمامی مراسمی که در حال انجام است راضی نگه دارند

فضای زیبایی این باغ تالار توانسته است درست کند بسیار شیک و دارای معماری خاصی است که کمتر باغ تالاری در محدوده جنوب تهران از آن برخوردار هستند.

غذاهای این مجموعه یکی از بهترین غذاهایی است که شما میتوانید به عنوان یک مهمان تجربه کنید و از تک تک لحظات آن لذت ببرید. این باغ تالار توانسته است محبوبیت بالایی را به خاطر کیفیت غذای فوق‌العاده ای که توسط سر آشپز های ماهر درست شده است را به مهمانان حاضر در مراسم ها بدهد بدست بیاورد.

  • شهر تهران
  • کشور/استان تهران
  • کشور ایران

اطلاعات تماس

مشاهده آگهی

دریافت منوی تالار

0 دیدگاه

مرتب سازی بر اساس:
ارسال دیدگاه ها

ارسال دیدگاه ها

مقایسه آگهی ها

مقایسه
بهرامی
  • بهرامی